Kaloriferli Soba Sistemleri

Kaloriferli Soba SistemleriKALORİFERLİ SOBA SİSTEMLERİ

Kaloriferli sobalar ve biyokütle ısıtma sistemleri için doğru yere geldiniz. Kurulum ve baca tasarımı ile ilgili yardım ve rehberlik alırsınız ve ısıtma sisteminizin tasarımında uzman tavsiyesi sunarız. Bir kalorifer sobası, güneş enerjisi, ısı pompası ve güneş PV’sini bir araya getiren bir sistem bize yabancı değil. Odak noktamız, sistemi olabildiğince kolay anlaşılır, olabildiğince güvenli hale getirmek ve elbette size ihtiyacınız olan şekilde çalışan, evinizi sıcak tutan ve hayatınıza değer katan bir sistem sunmaktır.

İhtiyacınız olacak kalorifer sobaları, odun pelet kazanları, termal depolar, pompalar, valfler, yedek parçalar ve diğer uzman aygıtlardan oluşan iyi ürünlerimizstoklarımız da mevcuttur.

Merkezi ısıtma için kaloriferli sobalar

Bir kalorifer sobası, bir kazandan yapılmış ısı odasının bir kısmına veya tamamına sahiptir. Günümüzde sobanın tüm gövdesinin kazan olması oldukça yaygındır. Bu, suya daha fazla ısı ve odaya daha az ısı gitmesi anlamına gelir. Bu nedenle dikkat edilmesi gereken bir husus, kazanın odaya ne kadar ısı verdiğidir. Odayı aşırı ısıtmak istemezseniz bu ısı yeterli gelicektir. Eğer sobanın kurulduğu oda büyük verdiği ısı yeterli gelmiyorsa o zaman kolay bir çözümü var, kalorifer sobasıyla aynı odada bir radyatöre de sahip olmaktır.

 

Sisteminize katkıda bulunması için yalnızca bir kalorifer sobası istiyorsanız, muhtemelen tam bir ısı yükü hesaplamasına ihtiyacınız yoktur. Sobanızın eklediği ısı ne olursa olsun, geleneksel akaryakıt veya gaz kazanınızın daha az süre çalışacağı anlamına gelir. Kalorifer sobanızı ısıtma sisteminize en iyi nasıl bağlayacağınız konusunda yardım alabilirsiniz .

Kaloriferli soba merkezi ısıtmasına daha da modern bir yaklaşım, pelet kazanı kullanmaktır . Bunlar otomatik olarak açılır ve kapanır ve size ayaklarınızı uzatma şansı verir. Bunları, bayi olarak lojistik ağımız aracılığıyla Türkiye genelinde tedarik ediyoruz.

Odun kazanı, kalorifer sobası, pelet sobası,pelet kazanı, güneş enerjisi, güneş enerjisi pv, ısı pompası, nı birleştiren yeni ısıtma sistemleri ile çalışmamız normaldir. Genellikle ahşap ısıtma ve termal depolama tarafını tasarlar ve tedarik ederiz ve her şeyin plana uygun gittiğinden emin olmak için diğer uzman tedarikçilerle birlikte çalışırız. Her sistem farklıdır ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlanması gerekir. Kalorifer sobasından, özel pompa ve kontrollerinden termal depolara kadar sisteminiz için ihtiyacınız olan her şeyi belirleyebilir ve tedarik edebiliriz. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçin.

Kaloriferli sobanızı doğru boyutlandırma

Evinizdeki tüm ısıtma ve sıcak suyu sağlayacak bir kalorifer sobası veya pelet kazanı istiyorsanız, başlamak için en iyi yer bizimle iletişime geçmektir ve sizin için bir tepe ısı yükü hesabı yapabiliriz. Dışarısı gerçekten çoksoğuk olduğunda evinizi ısıtmanız için gereken ısı nedir?

Görünüşe göre karmaşık sorunlara basit ve anlaşılması kolay çözümler yaratmayı seviyoruz.Bizi Arayın